هندی بازی!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

وندی شرمن در گفتگویی که روی سایت رسمی وزارت امور خارجه ایالات متحده منتشر شده، گفت: «در آخرین جلسه و روز پایانی از مذاکرات وین با خارج شدن خبرنگاران از اتاق گفتگو، قرار شد هر کدام از وزرای خارجه ۱+۵ برخاسته و بگویند این مذاکرات برای آن‌ها چه معنایی داشته است. وزیر خارجه آمریکا آخرین فردی بود که صحبت کرد، حرفهای تاثیر گذاری زد!

(لطفا دستمال همراه داشته باشید جهت برداری !)

او کاملا بالبداهه گفت: «وقتی ۲۲ ساله بودم به جنگ رفتم .»
اینجا صدایش گرفت .. همه ساکت بودند ... !

او با ادامه داد:«من به رفتم و همان موقع فهمیدم که نمی‌خواهم هرگز به جنگ دیگری بروم»!!!

و ...
{اینجا دیگه منجر به اشک و آه و کف زدن ها و اینا شده}

...............................................................................

خوی استکباری آمریکا گاهی به صورت و گاهی به صورت نمایان میشود. مهم این است در لحظه کدام راه را برای خود بهتر ببیند.
همین جان کری( به عنوان نماینده شیطان بزرگ) که روزی برای اشغال رفته بود الان هم به دنبال تسخیر کشور بزرگ ایران و از بین بردن نظامی اسلامی است، فقط روش او تغییر یافته.

او چون نمی تواند مشکلات خود را از طریق حل کند مجبور به درپیش گرفتن راه های مثلا صلح آمیز و استفاده از است تا با خدعه و نیرنگ به مقصود خود دست یابد.

با وجود همه اینها استکبار نمی تواند دندان های تیز کرده خود را کاملا پنهان کند و در کنار های احساسی خود و گرفتن از وزیر پر ما!، یک روز از توافق و های جلسات آن نگذشته می گوید:
اراده کنم ایران را می‌کنم!!! (1)

آقایانی که چپ و راست پیام فرستادند کلاهشان را بالاتر بگذارند تا ببینند چه اتفاقی درحال وقوع است و نگذارند شیفتگان غرب، و کشور را فدای دنیاطلبی های محدود خود کنند.

قصه اختلاف آمریکا و اسراییل نیز فقط به درد توهین کردن به میخورد و لاغیر.

پ ن: با کمال احترام و حفظ متانت خدمت رییس جمهور عزیز و پرتلاش عرض میکنم هرچقدر هم کنید ملت آگاه و را وظیفه خود میداند و آن را انجام خواهد دادو کشور ملک شخصی هیچکس نیست که بخواهد با این نوع برخوردها نظر خود را برای آن دیکته کند

باتشکر!

نویسنده : مهدی جان بازدید : 24 تاريخ : جمعه 26 تير 1394 ساعت: 5:05
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123